Ocenění > Všechny ceny > Všechny kategorie

Zobrazit ceny za rok:     1928    1929    1930    1931    1932    1933    1934    1935    1936    1937    1938    1939    1940    1941    1942    1943    1944    1945    1946    1947    1948    1949    1950    1951    1952    1953    1954    1955    1956    1957    1958    1959    1960    1961    1962    1963    1964    1965    1966    1967    1968    1969    1970    1971    1972    1973    1974    1975    1976    1977    1978    1979    1980    1981    1982    1983    1984    1985    1986    1987    1988    1989    1990    1991    1992    1993    1994    1995    1996    1997    1998    1999    2000    2001    2002    2003    2004    2005    2006    2007    2008    2009    2010    2011    2012    2013    2014    2015    2016    
Rok up Název filmu Cena Kategorie Osobnosti
2009 Líbáš jako bůh Český Lev Divácky nejúspěšnější film
2009 3 sezóny v pekle Český Lev Zvuk Pavel Rejholec
Jakub Čech
2009 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? Český Lev Výtvarný počin Jiří Bárta
2009 Kawasakiho růže Český Lev Herečka ve vedlejši roli Daniela Kolářová
2009 Protektor Český Lev Střih Pavel Hrdlička
2009 Kawasakiho růže Český Lev Herec ve vedlejší roli Ladislav Chudík
2009 Protektor Český Lev Hudba Midi Lidi
2009 Zapomenuté transporty do Polska Český Lev Nejlepší dokument
2009 Protektor Český Lev Herečka v hlavní roli Jana Plodková
2009 3 sezóny v pekle Český Lev Kamera Karl Oskarsson
2009 3 sezóny v pekle Český Lev Herec v hlavní roli Kryštof Hádek
2009 Protektor Český Lev Scénář Marek Najbrt
Benjamin Tuček
Robert Geisler
2009 Protektor Český Lev Režie Marek Najbrt
2009 Protektor Český Lev Nejlepší film
2009 Crazy Heart Oskar Nejlepší mužský herecký výkon Jeff Bridges
2009 Hanebný pancharti Oskar Nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli Christoph Waltz
2009 Zrození šampiona Oskar Nejlepší ženský herecký výkon Sandra Bullocková
2009 Precious Oskar Nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli Mo'nique
2009 Vzhůru do oblak Oskar Nejlepší celovečerní animovaný film
2009 Avatar Oskar Nejlepší kamera Mauro Fiore
2009 Smrt čeká všude Oskar Nejlepší režie Kathryn Bigelowová
2009 The Cove Oskar Nejlepší celovečerní dokumentární film
2009 Tajemství jejich očí Oskar Nejlepší cizojazyčný film
2009 Vzhůru do oblak Oskar Nejlepší hudba Michael Giacchino
2009 Precious Oskar Nejlepší adaptovaný scénář Geoffrey Fletcher
2009 Smrt čeká všude Oskar Nejlepší původní scénář Mark Boal
2009 Smrt čeká všude Oskar Nejlepší film
2009 Avatar Oskar Nejlepší vizuální efekty Joe Letteri
Stephen Rosenbaum
Richard Baneham
Andrew R. Jones
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 22. 6. 2017 Svátek má Pavla
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz